O nas

Jesteśmy firmą założoną w 2004 roku działającą na rynku polskim, europejskim oraz amerykańskim. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu. 

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem zaawansowanych aplikacji internetowych (PHP - Drupal, Magento, Laravel, ZF, Java, Node.js, ReactJS, iOS, Android). Tworzymy i wdrażamy specjalistyczne aplikacje przeznaczone do użytku wewnętrznego w firmach. Jeden z naszych działów zajmuje się także składem i projektowaniem aplikacji DTP (Desktop Publishing). Dostarczamy również kompleksowe rozwiązania outsourcingu IT.

Głównym celem jest dla nas stosowanie skutecznych rozwiązań, które pozwolą w całości zrealizować cele postawione nam przez naszych klientów.

Misja

 
Współczesny, dynamiczny rynek potrzebuje najlepszych produktów w dziedzinach, w których jesteśmy specjalistami od lat. Z satysfakcją spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
 
Rzetelnie i na najwyższym poziomie pracujemy nad marką VAO, wykonując usługi i zlecenia w sposób szybki i profesjonalny, zgodnie z warunkami umowy. W ten sposób budujemy swoją renomę.

Zespół

 
Nasz zespół to zgrana grupa menadżerów, programistów i grafików wykorzystujących swoje najlepsze cechy i umiejętności, by szybko i profesjonalnie zbudować wszelkiego rodzaju projekty informatyczne. Sięgamy po najnowsze metody zarządzania projektem i kontaktu z klientem. Podczas realizacji powierzonego nam zadania uwzględniamy wszystkie jego aspekty, jak np.: zagadnienia menadżerskie, wygląd i funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Tak tworzymy kompletną i niezawodną aplikację, w pełni dostosowaną do wymagań zamawiającego.
 
Jednym z najistotniejszych elementów naszej pracy jest komunikacja z klientem. Za nią odpowiedzialni są menadżerowie. To oni nadają kształt intencjom klienta, „przekładając" je na konkretne funkcje, które muszą znaleźć się w systemie. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów pozwala nie tylko uniknąć niepotrzebnych nieporozumień, ale dzięki ich staraniom zostają zmniejszone czas wytwarzania i nakłady finansowe.
 
Kiedy już powstanie projekt, do pracy zabierają się programiści. U nas stanowią oni zgrany zespół fachowców, którzy pracują ze sobą od lat i doskonale się rozumieją. Ich bogate doświadczenie w implementacji rozwiązań informatycznych w różnych językach programowania pozwala na wykorzystanie najlepszych cech danych środowisk w celu otrzymania sprawnego, niezawodnego i bezpiecznego produktu finalnego.
 
Czynnikiem, bez którego nie może się obejść żadna aplikacja, jest interfejs użytkownika. Nasi graficy potrafią połączyć artystyczne idee z prostotą obsługi, co pozwala na pełne wykorzystanie cech budowanego systemu. To oni decydują o tym, jakie wrażenie odniesie klient (także Państwa klient) i czy zdecyduje się skorzystać z Państwa usług. Prócz doświadczenia w budowie i projektowaniu interfejsów przeznaczonych dla stron internetowych, nasi graficy zajmują się świadczeniem usług DTP (projektowanie okładek, plakatów, folderów).