Startup MVP - wparcie projektów

Jesteśmy kreatywni

Jesteśmy partnerem technologicznym dla startupów i akceleratorów startupów, który pomaga firmom na całym świecie wprowadzać w życie ich produkty.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z założycielami startupów i walidacji technicznej wykonalności wielu projektów na wczesnym etapie zdobyliśmy duże doświadczenie w tworzeniu niestandardowych MVP. Dzięki temu w pełni rozumiemy przeszkody, jakie napotykają młodzi przedsiębiorcy, próbując wcielić swój pomysł w życie. Korzystając z naszej wiedzy, spostrzeżeń i odpowiednich narzędzi pomożemy Ci ukształtować Twoją wizję i sprowadzić pomysły do ​​podstawowych funkcjonalności.

Możemy opracować prototyp Twojej aplikacji internetowej lub mobilnej w ciągu kilku tygodni, abyś mógł rozpocząć proces odkrywania klientów. Jednocześnie będziesz mógł zaprezentować swój MVP potencjalnym inwestorom i aniołom biznesu. Kiedy masz pewność, czego chcą Twoi klienci, a Twoje fundusze są gotowe, będziemy kontynuować opracowywanie nowych funkcji, wdrażanie zmian UX i testowanie modeli monetyzacji. Dostarczany przez nas Minimum Viable Product jest zbudowany z solidnych ram i odpowiedniego stosu technologii, który będzie pasował do Twojego pomysłu i budżetu.

Zobacz, co możemy zrobić z Twoim MVP:

  • Analiza techniczna
  • Projekty, makiety i prototypy
  • Dokument specyfikacji funkcjonalnej
  • Szybki i wydajny rozwój MVP
  • Przejrzysta i pełna kontrola nad procesem dostawy
  • Pomoc przy uruchomieniu (wersja beta)

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć z nami swój rozwój MVP? Pomożemy Ci zweryfikować Twój pomysł i dostarczyć prototyp w ciągu kilku sprintów. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany uruchomieniem aplikacji internetowej/mobilnej, produktu SaaS czy eCommerce, naszym ostatecznym celem jest dostarczenie szytego na miarę rozwiązania, które rozwiąże dany problem i jak najwcześniej określi dopasowanie produktu do rynku, mądrze inwestując swój czas i pieniądze.