Witamy w VAO
Mamy 18 lat doświadczenia

Zobacz co oferujemy

Czy potrzebujesz naszej pomocy?
Skontaktuj się z nami

Będziemy szcześliwi mogąc Ci pomóc

Jesteśmy VAO

Twoja firma programistyczna oferująca pełen zakres usług.

Zapewniamy solidne kodowanie, na którym możesz polegać.

Nasz zarząd

Zespoły interdyscyplinarne z wielkimi pomysłami. Projektowanie i prototypowanie od pierwszego dnia.

Andrzej Nadziejko Andrzej Nadziejko

Wspólnik / CFO

Andrzej Nadziejko

Andrzej pracuje w firmie od 2004 roku. Ukończył Politechnikę Poznańską w 2004 roku. Zarządza finansami firmy, opiekuje się kluczowymi klientami oraz zarządza projektami przygotowanymi w Drupalu.

Marcin Mikas Marcin Mikas

Wspólnik / CEO

Marcin Mikas

Marcin pracuje w firmie od 2004 roku. Ukończył Politechnikę Poznańską w 2004 roku. Zarządza cały teamem developerskim, opiekuje się kluczowymi klientami.

Co klienci

Mowią o Nas

Programiści VAO mają specjalistyczną wiedzę na temat Drupala i zatrudniają wielu Backend Developerów, którzy są w stanie obsłużyć projekty dowolnej wielkości. VAO bardzo dobrze zareagowało na prośby klientów i nie miało problemów z dostarczeniem rozwiązań.

Marcin Pajdzik

Hubstone Ltd.

Mimo że VAO ma siedzibę w innym kraju, nie było problemów z komunikacją ... Zespół VAO był bardzo pomocny podczas całego procesu.

Head of GIS

Providence Resources

Ostateczne rozwiązanie spełniło wszystkie wymagania techniczne dotyczące gromadzenia i analizy danych, dzięki bezproblemowej integracji VAO z członkami zespołu wewnętrznymi i zewnętrznymi. Ich rozsądne ceny, elastyczna komunikacja i elastyczne harmonogramy zapewniły przewagę konkurencyjną.

Piotr Halicki

Sygnity

VAO z powodzeniem zbudowało złożony produkt z obsługą języka naturalnego. Trzymając się kamieni milowych, dostarczyli projekt na czas i w budżecie, wprowadzając ulepszenia zgodnie z potrzebami użytkowników.

Ines Woermann

HelloGuide CEO

Dzięki doświadczeniu technicznemu VAO w usługach finansowych, usprawniona witryna oferuje użytkownikom bezpieczny i wyrafinowany kanał inwestycyjny. Przystępność zespołu, dotrzymywanie terminów i dbałość o szczegóły sprzyjają produktywnej relacji.

CEO

Crowdlords

Przyzwyczailiśmy się do podwykonawstwa, ponieważ nie mamy wewnętrznego zespołu IT. Firma VAO okazała się wiarygodnym partnerem, co pozwoliło nam bezproblemowo przystąpić do realizacji projektu. Zauważyliśmy, że VAO przywiązuje dużą wagę do jakości i testowania oraz zarządzania projektami.

Sylwia Piskulska

Intermarche Polska

Holiday Niesko
Medico Digital
Deutsche Interim
Radcliffe Group
Spacecampx
TBWA
Żabka
BaseOne
Thinkstep
Karmarama
Juice Plus
Geobiz
Intermarche
Crowdlords
Honeywell
B2B Marketing
+48 61 875 01 14

Śliska 4, 61-369, Poznań, Poland

VAT ID: PL5961651480

REGON: 080026371